.
.

У Коломиї медсестра обікрала свою колегу

У Коломиї медсестра обікрала свою колегу
22 Серпня 2019

15 серпня Коломийський міськрайонний суд завершив розгляд справи прикарпатки, яка вчинила крадіжку.

З’ясовано, що 17 червня 2019 року уродженка Коломиї заступила на зміну черговою медсестрою у центральній районній лікарні. Перебуваючи в службовому приміщенні, вона побачила залишений на сейфі гаманець колеги, в якому були тисяча гривень, документи та різні дисконтні картки.

“Скориставшись відсутністю пацієнтів і працівників лікарні.., жінка таємно викрала вказаний гаманець. В подальшому покинула місце злочину та розпорядилася краденим на власний розсуд. Свою провину в судовому засіданні жінка визнала повністю. Вона розповіла, що заховала гаманець, який стояв на сейфі. А потім, коли повернулася потерпіла, обвинувачена разом з усіма робила вигляд, що його шукала”, – йдеться в матеріалах справи.

У суді коломиянка щиро розкаялася, сприяла розкриттю злочина, відшкодувала завдану матеріальну шкоду. Раніше жінка судимостей не мала.

Суд визнав коломиянку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 КК України, і призначив покарання – штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень).
Коломия доставка піцца