Служба зайнятості та Матеївецька територіальна громада об’єднують зусилля

Служба зайнятості та Матеївецька територіальна громада об’єднують зусилля
12 Листопада 2018
Послуги служби зайнятості спрямовані на задоволення потреб різних категорій громадян, у тому числі учнівської молоді, яка стоїть перед вибором професії. На сьогодні одним із пріоритетних завдань служби є допомога об’єднаним територіальним громадам у забезпеченні кваліфікованими кадрами. А завдання територіальних громад та роботодавців – забезпечити гідну заробітну плату населенню.

На цьому наголосив директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк під час відвідин Матеївецької та Рожнівської об’єднані територіальні громад 7 листопада цього року.

На зустрічі з головами Матеївецької громади Петром Книщуком йшлося про ситуацію щодо питань зайнятості місцевих жителів та можливості співпраці задля розвитку громади. Зокрема, обговорено питання підтримки розвитку підприємництва шляхом здійснення одноразових виплат допомоги по безробіттю для організації власного бізнесу, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, проведення навчання та підвищення кваліфікації осіб для забезпечення роботодавців кваліфікованим персоналом.

Завдяки коштам Матеївецької громади та реалізації проектів та програм за короткий час тут було відремонтовано школу, будинок культури, дитячий садочок, стадіон, дороги. Безробітні Коломийської міськрайонної філії були залучені до тимчасових робіт на даних об’єктах. Це є прикладом успішності та спроможності громади.