Коломийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує фотоконкурс «Нас єднає Україна» для сімей району

Коломийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує фотоконкурс «Нас єднає Україна» для сімей району
12 Листопада 2018
Про це інформує Коломийська районна державна адміністрація.

Мета фотоконкурсу:

-          популяризація сімейного виховання;

-          профілактика соціального сирітства;

-          популяризація здорового способу життя;

-          підтримка та розвиток творчих здібностей дітей та молоді.

Вимоги для учасників:

У фотоконкурсі беруть участь сім’ї, в яких виховуються діти та молодь віком від 14 до 28 років.

До конкурсу допускають роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за тематичними рубриками:

-          «Моя сім’я»;

-          «Наші діти»;

-          «Батьки і діти»;

-          «Українські традиції»;

-          «Сімейне дозвілля»;

-          «Наш вибір – здоров’я»;

-          «Всі різні – всі рівні»;

-          «Родинне коло»;

-          «Мої батьки»;

-          «Нас єднає Україна».

Надіслані на Фотоконкурс фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо збереження сімейних цінностей, профілактики раннього соціального сирітства, пропаганди здорового способу життя тощо.

-          Фотографії повинні бути зроблені в Україні.

 Для участі у Фотоконкурсі автор фоторобіт подає:

-          - фотороботи;

-          - анкету про участь у фотоконкурсі;

-          - дозвіл на обробку персональних даний та на публікацію.

Приймаються фотографії розміром від 30х40 до 40х50 см (у виняткових випадках інший формат). Зображення повинно бути без полів, паспарту і рамок. На звороті кожної роботи необхідно вказати назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, рубрику, рік фотозйомки. До робіт додаються електронні копії у форматі jpg без стискання, 300 dpi того ж розміру, що й відбиток.

-          Роботи повинні надсилатись в легкому та міцному упакуванні, щоб виключити їх псування при транспортуванні. Організатори забезпечують обережне поводження з роботами, однак не несуть відповідальності за їх пошкодження чи втрату робіт під час поштового пересилання.

-          Фотографії, які не відповідають зазначеним вимогам, не розглядаються.

-          Надіслані на Фотоконкурс роботи повертаються авторам. Роботи переможців залишаються в оргкомітеті Фотоконкурсу з метою їх подальшого використання в проведенні виставок, виданні інформаційних та рекламних матеріалів, тощо. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.

-          До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).

-          Переможці отримають подарункові сертифікати.

Роботи подати до 19.11.2018 року у Коломийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Коломия, вул. Шевченка, 23, тел. 2-64-34