Фонд «Покуття» розповсюдив 5000 масок на Коломийщині та Городенківщині

Фонд «Покуття» розповсюдив 5000 масок на Коломийщині та Городенківщині
21 Березня 2020

Інфекційна лікарня, центральні районні лікарні та центри первинної медико-санітарної допомоги обох районів, геріатричний пансіонат, військова частина, де дислокується 10-та окрема гірсько-штурмова бригада та інші організації і громадяни Коломийського та Городенківського районів отримали респіраторні медичні маски.

До пошуків потрібних медичних масок долучився засновник фонду Андрій Іванчук, який доклав всіх зусиль, щоб знайти маски саме з підвищеним рівнем захисту.

Від звичної одноразової маски вона відрізняється щільністю та наявністю фільтра, в інструкції вказано, що такою маскою можна впевнено користуватись до 8 годин, що в чотири рази довше, аніж звичайною одноразовою маскою.

Дізнавшись про нагальну потребу в масках, ми старались максимально швидко відреагувати, щоб знайти цю необхідну річ.
Тим часом президент України сьогодні запевнив, що вже незабаром українські лікарні отримають все необхідне: маски для аптек та маски підвищеного захисту для медиків, експрес-тести, дезінфектори у потрібній кількості для всіх громадян, апарати штучної вентиляції тощо.

Вперше за 5 років існування Благодійний фонд “Покуття” ми не заходили до середини будівлі, не створювали скупчення людей та максимально дотримувались правил індивідуальної гігієни, знаходячи будь-яку нагоду помити руки на заправних станціях.

Фонд надалі слідкує за подіями та шукає можливість допомогти в боротьбі з коронавірсною інфекцією COVID-2019.

Світлина від Благодійний фонд "Покуття".Світлина від Благодійний фонд "Покуття".Світлина від Благодійний фонд "Покуття".Світлина від Благодійний фонд "Покуття".    12 Липня

    11 Липня